Heartstone Poradnik: Warlock na portalach na Arenie - Mad Bomberz - Poradnik Heartstone #2 - ArenaZapraszamy do obejrzenia drugiego filmu testowego dot. wyboru kart na arenie. Tym razem przedstawiamy koncepcje Warlocka na portalach na Arenie. Film zrealizowała ekipa Mad Bomberz.

Po pierwsze: Hearthstone poradniki. Po drugie: Hearthstone Gameplay. Po trzecie: Heartstone Arena. Na dniach odpalamy również stronkę na której nasi gracze będą dla Was streamować.

Czemu Heartstone?
Hearthstone: Heroes of Warcraft — to rewelacyjna karcianka osadzona w uniwersum Warcrafta. Heartstone obecnie jest w fazie otwartej bety. My jako gracze mieliśmy okazję uczestniczyć przez kilka miesięcy w zamkniętej becie gry, każdy z nas ma trochę inny staż jak również wyniki. Ostatnio na imprezie zdecydowaliśmy się uruchomić projekt — Mad Bomberz — projekt w tym momencie jest w fazie testowej, jak ją przejdzie to zagościmy na YouTube na dłużej.

Hearthstone: Heroes of Warcraft Gameplay
Hearthstone: Heroes of Warcraft Poradnik
Hearthstone: Heroes of Warcraft Arena
Hearthstone: Heroes of Warcraft Warlock
Hearthstone: Heroes of Warcraft Warlock Deck

source

Click to rate this post!
[Всего голосов: 0 Средний балл: 0]

3 thoughts on “Heartstone Poradnik: Warlock na portalach na Arenie — Mad Bomberz — Poradnik Heartstone #2 — Arena

  1. Kurde czemu "Stwór z Moczarów" a nie "Stwór z Moczar" ? Kto to tłumaczył (mówie o producentach oczywiście)? Kiedy Druid?

  2. To jest komentowane na żywo? Dlaczego nie pokazujecie, który to był mecz na Arenie, w sensie panelu gry? Talia złożona fajnie, gra też ale te triki z 8:19 i końca filmiku jakieś takie naciagane 🙂

Comments are closed.