Zagrajmy w Diablo 3: Reaper of Souls (Krzyżowiec) odc. 45 - KONIEC GRYOto czterdziesty piąty, OSTATNI odcinek mojej serii Zagrajmy w Diablo 3: Reaper of Souls (lub jak kto woli: Zagrajmy w Diablo III: Reaper of Souls). Tym razem kończymy akt piąty, a zarazem wątek fabularny dodatku Reaper of Souls. W mojej serii pokazałem Wam cały rozwój postaci Krzyżowca i przejście wszystkich pięciu aktów dostępnych w grze (pierwszych czterech z «podstawki» i piątego z dodatku). Rozszerzenie zostało stworzone przez studio Blizzard i w momencie nagrywania jest dostępne wyłącznie na PC.

Diablo 3: Reaper of Souls (Diablo III: Reaper of Souls) to dodatek wzbogacający grę Diablo 3 (Diablo III) o piąty akt, klasę Krzyżowca, tryb Przygoda i wiele innych nowości. W serii Zagrajmy w Diablo 3: Reaper of Souls (Zagrajmy w Diablo III: Reaper of Souls) wystartujemy całkowicie od zera jako Krzyżowiec. Najpierw przypomnimy sobie fabułę z podstawowej wersji gry (pierwsze cztery akty), aby zakończyć przygodę w zupełnie nowym, piątym akcie. W ten sposób zobaczycie nie tylko niedostępny wcześniej rozdział fabuły, ale też będziecie mogli ocenić zmiany, jakie zaszły w rozgrywce na przestrzeni całej gry. Do Aktu V należy podejść z postacią na wyższym poziomie doświadczenia — uznałem więc, że lepiej będzie jak rozwiniemy sobie od samego początku Krzyżowca, zamiast np. zaczynać od Aktu V którąś z wcześniejszych, doskonale wszystkim znanych klas. W mojej serii Zagrajmy w Diablo 3: Reaper of Souls (Zagrajmy w Diablo III: Reaper of Souls) nie zależy mi na jak najszybszym przejściu gry — to nie speedrun. Chcę pokazać Wam fabułę, wczuć się w klimat i dokładnie przedstawić wszelkie mechanizmy rozgrywki, a także nowości wprowadzone od czasów Diablo 3 (Diablo III). Mam więc nadzieję, że moje filmy okażą się przydatne zarówno dla weteranów serii, jak i nowych w temacie Diablo.

Spis moich wszystkich serii «Zagrajmy w» wraz z linkami:
http://tinyurl.com/crkgbs5

Sarge na Facebooku:
http://www.facebook.com/SargeThePlayer/

Sarge na żywo:
http://pl.twitch.tv/sargetheplayer

source

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

20 thoughts on “Zagrajmy w Diablo 3: Reaper of Souls (Krzyżowiec) odc. 45 — KONIEC GRY

 1. Seria super!!!
  Szkoda tylko że w tym już ostatnim odcinku nie zrobiłeś dokładnej eksploracji tylko speed-run…, ale poza tym super

 2. To jest koniec? Otóż mylisz się kolego to dopiero początek. Koniec kampanii to początek trybu przygodowego wiec zakończyłeś 1/3 rosa.

 3. witam czy żeby zagrać w pełną wersje reaper of souls to trzeba mieć zwykłe diablo 3 też?
  czy jeśli kupie diablo 3 reaper of souls to wystarczy?

 4. Świetna seria z Diablo 3 Reaper of Souls 🙂 Bardzo podoba mi się postać Żniwiarza Dusz 😉

 5. Wielkie dzięki za kawał dobrej roboty… obejrzałem wszystko w kilka dni.. Chętnie obejrzałbym w tym stylu postać maga. Pozdrawiam!

 6. Sarge The Player,Obejżałem wszystkie 45 odcinków twojego Diablo 3,fajnie sie oglądało wieczorami, zajęło mi to cały tydzień 🙂 dzięki za te serie bardzo mi sie podobała całość wypowiedzi i exploracja.pozdrawiam

 7. Cześć wszystkim , ja grywam w Diablo 3 do tej pory na PS4 i jestem w dwóch największych polskich społecznościach dzięki czemu jak robię publiczną sesję to zawsze ktoś do mnie dołącza 🙂 Nadal jest masa ludzi , gra umarła w 50% na PC bo tam jest też najmniej graczy aktualnie z tego co sprawdziłem a sprawdziłem każdą platformę u siebie i u kolegów to na PS4 jest najwięcej graczy aktywnych i żeby znaleźć kogoś do gry wystarczy wejść do tych społeczności w których ja jestem czyli Diablo III Polska która liczy ponad 1500 graczy oraz Diablo 3 PL która liczy prawie 1000 graczy 🙂 czyli łącznie z tych dwóch społeczności nie licząc tych osób które siedzą w obydwóch grupach można znaleźć do gry około 2000 graczy , ja sam jestem żywym przykładem kiedy tylko wejdę do gry i włączę publiczną sesję to po maks 15-20 minutach zaczynają dołączać i pisać w społeczności potem pozdrowienia z gry oraz dodają ciekawe screeny z gry 😀 .
  Dla mnie Diablo 3 na PS4 to najlepszy HnS i do puki te dwie społeczności żyją takim życiem to będę grać tylko w tego HnSa 🙂 Pozdro all 😀

Comments are closed.