Zagrajmy w Diablo 3: Reaper of Souls (Krzyżowiec) odc. 32 - Koniec Aktu IIIOto trzydziesty drugi odcinek mojej serii Zagrajmy w Diablo 3: Reaper of Souls (lub jak kto woli: Zagrajmy w Diablo III: Reaper of Souls). Tym razem pokonujemy Azmodana i kończymy Akt III. W mojej serii pokażę Wam cały rozwój postaci Krzyżowca i przejście wszystkich pięciu aktów dostępnych w grze (pierwszych czterech z «podstawki» i piątego z dodatku). Rozszerzenie zostało stworzone przez studio Blizzard i w momencie nagrywania jest dostępne wyłącznie na PC. Kolejnych odcinków spodziewajcie się codziennie.

Diablo 3: Reaper of Souls (Diablo III: Reaper of Souls) to dodatek wzbogacający grę Diablo 3 (Diablo III) o piąty akt, klasę Krzyżowca, tryb Przygoda i wiele innych nowości. W serii Zagrajmy w Diablo 3: Reaper of Souls (Zagrajmy w Diablo III: Reaper of Souls) wystartujemy całkowicie od zera jako Krzyżowiec. Najpierw przypomnimy sobie fabułę z podstawowej wersji gry (pierwsze cztery akty), aby zakończyć przygodę w zupełnie nowym, piątym akcie. W ten sposób zobaczycie nie tylko niedostępny wcześniej rozdział fabuły, ale też będziecie mogli ocenić zmiany, jakie zaszły w rozgrywce na przestrzeni całej gry. Do Aktu V należy podejść z postacią na wyższym poziomie doświadczenia — uznałem więc, że lepiej będzie jak rozwiniemy sobie od samego początku Krzyżowca, zamiast np. zaczynać od Aktu V którąś z wcześniejszych, doskonale wszystkim znanych klas. W mojej serii Zagrajmy w Diablo 3: Reaper of Souls (Zagrajmy w Diablo III: Reaper of Souls) nie zależy mi na jak najszybszym przejściu gry — to nie speedrun. Chcę pokazać Wam fabułę, wczuć się w klimat i dokładnie przedstawić wszelkie mechanizmy rozgrywki, a także nowości wprowadzone od czasów Diablo 3 (Diablo III). Mam więc nadzieję, że moje filmy okażą się przydatne zarówno dla weteranów serii, jak i nowych w temacie Diablo.

Spis moich wszystkich serii «Zagrajmy w» wraz z linkami:
http://tinyurl.com/crkgbs5

Sarge na Facebooku:
http://www.facebook.com/SargeThePlayer/

Sarge na żywo:
http://pl.twitch.tv/sargetheplayer

source

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

22 thoughts on “Zagrajmy w Diablo 3: Reaper of Souls (Krzyżowiec) odc. 32 — Koniec Aktu III

  1. Znajdź grzeszne serce w sercu przeklętych (taki był cel misji )
    A to nie była wieża przeklętych ?

  2. Kto jeszcze lał ze śmiechu bo Sarge tak szybko załatwił Azmodana, że nie mógł nic powiedzieć 😀 ŁAPKA W GÓRĘ xD

  3. Przeszedłem a nastepnie z ogromna ciekawoscią oglądałem u Ciebie całego Hitmana Rozgrzeszenie gra swietna jakbyś mógł pomyśl o nagraniu Hitmana Blod Money (Krwawa Forsa) Swietna gierka a z checia bym zobaczył jak ty dajesz w niej rade a na YT jest tego bardzo mało Pozdro 🙂

  4. Sarge, przepraszam, że nie związane z filmem, ale zastanawiałeś się nad nagraniem horroru Daylight na PS4? Proszę o odpowiedź.

  5. chciałbym kupic baterfild 4 na pc lub ps3 ale ciężko jest coś znaleźć jeżeli ktoś by cokolwiek znalazł to prosze o link lub info (tylko nowe)

  6. Sarge ubierz teraz skrzydła które dostałeś 😀 Fajnie to będzie wyglądało jak wbijesz do nieba i w skrzydłach chodzisz 😀

  7. Oj…. kolejna postać której mi szkoda bardzo… Lea stała się nosicielką diablo:( Wielka szkoda. Poza tym Wszystko super jest:)

Comments are closed.